Hisotria

Profil działalności Firmy do roku 1991 obejmował przede wszystkim sprzedaż ślusarki aluminiowej. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu jak również przedsiębiorczości właścicieli Firma, która jako jedna z pierwszych w regionie rozpoczęła sprzedaż ślusarki aluminiowej, w szybkim tempie zaczęła się rozwijać i zdobywać lokalny rynek jako jeden z regionalnych przedstawicieli Firmy "METALPLAST - BIELSKO" S.A.

W roku 1993 "KERIM" uruchomił produkcję ślusarki aluminiowej w systemie "Metalplast". Następnie w celu poszerzenia naszej oferty w roku 2000 rozpoczęliśmy produkcję w zachodnich systemach aluminiowych "REYNAERS" i "HEROAL". Dzięki wysokiej jakości wyrobów i krótkim terminom realizacji stale powiększa się liczba naszych odbiorców oraz zyskuje renomę na rynku w zakresie szerokiego asortymentu produkcji - ściany fasadowe, okna, witryny, okienka podawcze i kasowe, drzwi rozwierane, przesuwne, automatyka okienna i drzwiowa, przegrody wewnętrzne, boksy kasowe, ogrody zimowe, elementy oświetleniowe sufitów podwieszanych, profile obniżające sufitów podwieszanych systemu ROCKFON.

Wysoki standard usług, profesjonalizm oraz terminowość realizowanych umów powoduje nie tylko wzrost liczby współpracujących z nami firm budowlanych, a przede wszystkim wzrost liczby dealerów naszych wyrobów. Naszymi klientami są również zagraniczne firmy z Ukrainy, Rosji, Francji, Hiszpanii, Niemiec.

Aktualnie zakres produkcji Naszej Firmy obejmuje pełną gamę aluminiowej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej w systemach METALPLAST Bielsko, REYNAERS, HEROAL.

Wysokiej jakości urządzenia produkcyjne pozwalają na realizację wszystkich zleceń w ustalonym terminie. Realizowane przez Naszą firmę takie obiekty, jak: Polmos Łańcut, Śrubex SA Łańcut, ZUS Jarosław, TU-BIS Tuczępy, EKSA Rzeszów, Szpital Wojewódzki Nr2 w Rzeszowie, zdobyły szczere uznanie inwestorów, ze względu na profesjonalizm i wysoką jakość wykonanych robót.

Stały wzrost obrotów Firmy pozwolił na zwiększenie liczby zatrudnionych pracowników. Stanowią oni wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę techniczną, sprawdzoną w bezpośredniej produkcji i montażu. Nowym segmentem rynku od 2002 roku są lekkie obudowy z płyt warstwowych. Aktualnie jesteśmy partnerem producenta płyt warstwowych firmy PREKON ze Starachowic. Wykorzystując bogate doświadczenie w technologii realizacji lekkich ścian osłonowych, wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze obudów wszelkiego typu obiektów. Opracowaliśmy system żaluzji wewnętrznych w obudowie aluminiowo - szklanej o wysokich walorach użytkowych, szczególnie przeznaczone do obiektów służby zdrowia. Jesteśmy jedynymi producentami w kraju tych żaluzji a nasz autorski projekt jest zarejestrowany w urzędzie Patentowym RP pod numerem W108107. Sukcesy Firmy znajdują odzwierciedlenie w otrzymywanych podziękowaniach i rekomendacjach, a jakość naszych wyrobów potwierdzenie w postaci certyfikatów producenta w/w systemach.

Strategią firmy na najbliższe lata jest realizowanie projektów i świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami klientów w zakresie trwałości, bezpieczeństwa, estetyki wykonania oraz utrzymanie dobrej pozycji w dobie wzrastającej konkurencji na rynku. Prezes Firmy "KERIM" określił i udokumentował swoją politykę w zakresie jakości. Polityka jakości powiązana jest z celami działania Firmy oraz potrzebami i oczekiwaniami jej Klientów.

Dla systematycznego i odpowiednio wczesnego uwzględnienia wymagań oraz życzeń Klienta, Dyrektor Handlowy przeprowadza spotkania i rozmowy z Klientami Firmy.