Fasady

System MB-SG50

example graphic

System MB-SG50 daje możliwość konstruowania i wytwarzania lekkich ścian osłonowych typu zawieszanego i wypełniającego, dachów, świetlików i przeznaczony jest do stosowania w obiektach budownictwa ogólnego. Pozwala na osiągnięcie izolacji termicznej w zakresie grup materiałowych RMG 2.1 - 1 według normy DIN 4108.

System MB-SG50 OKNO ODCHYLNE

Wraz z opracowaniem nowej ściany strukturalnej MB-SG50 do oferty rozwiązań fasadowych Metalplast-Bielsko S.A. weszła także bazująca na MB-SG50 konstrukcja okna odchylnego do zastosowania w ścianie słupowo-ryglowej.

System MB-SR50

example graphic

System przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych - płaskich typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji Kształt słupów i rygli, pozwala budować estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Dodatkowo profile posiadają zaokrąglone zewnętrzne naroża dające tzw. efekt soft-line. Odmianą estetyczną fasady MB-SR50 jest tzw. pozioma i pionowa linia, gdzie podkreślone są podziały - poziome lub pionowe.

System MB-SR50 OKNO POŁACIOWE

Okno połaciowe będące częścią systemu MB-SR50. Okna tego typu przeznaczone są do montażuna dachach o kącie nachylenia od 10° do 40° w stosunku do poziomu i mogą służyć do wykonywania klap wentylacyjnych.

System MB-SR50 EFEKT

example graphic

System przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych typu zawieszanego i wypełniającego. Ekonomiczne profile uzyskano dzięki zoptymalizowaniu kształtu przekroju oraz dobraniu odpowiedniej grubości ścianki.